Szczecin – 8.09.2023

SEO Poland On Tour

by Linkhouse

Termin: 8 września 2023 od godz. 18:00
Miejsce: Nowy Browar, ul. Partyzantów 2
Bilety: 49 zł brutto - w cenie dwa darmowe napoje na barze!
Wystąpią: Jarek Siekierski, Maks Mielhorski, Michał Borzyszkowski, Kamila Klincewicz i Michał Pustuł

Partner wydarzenia:

SEO Barcamp w Szczecinie

Barcamp SEO w Szczecinie - SEO Poland On Tour by Linkhouse

Chcemy zaprosić Was na branżowe spotkanie w luźnej, ale merytorycznej atmosferze!

Harmonogram

17:30  – Otwarcie bram

Od tej godziny będziecie mogli wchodzić do lokalu i odbierać swoje identyfikatory oraz tickety na bar – w cenie biletu otrzymujecie dwa darmowe napoje! 

18:00 – Część merytoryczna 

Bądźcie na miejscu na czas – po zaopatrzeniu się w niezbędne trunki niezwłocznie przedstawimy prelegentów, którzy wystąpią na scenie i przedstawią swoje przemyślenia, wskazówki i obserwacje dotyczące branży SEO.

XX:00 – Networking i integracja

Po wszystkich prelekcjach rozpoczniemy część integracyjną. Zostajemy na miejscu by porozmawiać ze wszystkimi o wszystkim, nie tylko o SEO. Chętnie poznamy Wasze opinie i oczekiwania odnośnie eventów na rynku SEO. To będzie idealna okazja do networkingu w gronie lokalnych specjalistów z branży! Przygotujemy też wraz z partnerami konkursy z nagrodami – liczymy na twardą, ale uczciwą rywalizację!

Prelegenci:

1. Jarek Siekierski, który podzieli się doświadczeniami pracy SEO-wca w Australii i na Bali

2. Maks Mielhorski,, który opowie, w jaki sposób odpowiednie wykorzystanie marketingu opinii w branżach usługowych, e-commerce czy hotelarstwie może wpłynąć na SEO? Jak sprawić, żeby każda opinia na temat firmy lub produktu była user generated content pozycjonującym biznes? Dlaczego liczba opinii to nie wszystko? Jak z klienta zrobić ambasadora marki i dostawcę contentu?

3. Michał Borzyszkowski, który pokaże, jak odbić się po CORE UPDATE? Od upadku do powrotu – case study

4. Kamila Klincewicz, która opowie w jaki sposób pracować w iteracjach w SEO i dlaczego obszerny audyt techniczny nie jest tym, którego oczekiwałby biznes.

5. Michał Pustuł, który pokaże, jak bazować na SEO i contencie w rozwijaniu kompleksowo innych kanałów marketingowych. Gdzie występują punkty styku kanałów i jak sprawić, że 2+2=5 w ujęciu całej strategii marketingowej. Pokażę metryki na jakie zwrócić uwagę w łączeniu kanałów i jak mierzy

Chcesz wystąpić na scenie?

Cały czas szukamy osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą na tym, oraz innych barcampach z serii SEO Poland On Tour by Linkhouse. Aby zgłosić swoją chęć wystąpienia wypełnij ten formularz. Prezentacja dotyczyć może dowolnego tematu związanego z SEO – od treści, przez linki, technikalia po prowadzenie agencji czy optymalizację pracy w SEO. To Ty decydujesz też ile czasu potrzebujesz – krótki protip lub wynik testu, na przedstawienie którego potrzebujesz 10 minut? Ok. Szczegółowe omówienie case study udanej kampanii? Zapraszamy. Czy prezentacje na barcampach to jeden ze sposobów, żeby zaprezentować się w gronie specjalistów SEO i budować markę osobistą? Owszem, a o co chodzi? Maksymalny czas prelekcji wynosi 25 minut. 

Chcesz zostać partnerem wydarzenia?

Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami w roli partnera jednego (lub kilku) z naszych 16 wydarzeń. Bardzo doceniamy wszystkich, którzy przyczyniają się do współtworzenia barcampów dlatego nasi partnerzy mogą liczyć na szereg wyjątkowych benefitów!

Zapoznaj się z naszą ofertą partnerską i skontaktuj się z nami przez adres e-mail: aleksandra.krawiec@linkhouse.co

Dołącz do wydarzenia na Facebooku tutaj!

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji TUTAJ. 

Partner barcampu w Szczecinie - Paq-studio

 Agencja SEO, która specjalizuje się w technicznym SEO dla sklepów na silnikach WooCommerce i PrestaShop. Naszych klientów wyręczamy przede wszystkim z planowania architektur informacji, tworzenia treści w modelu data-driven, a także optymalizacji kodu źródłowego silników open-source’owych do celów SEO.

Zostań partnerem wydarzenia

Chcesz współtworzyć z nami barcampy i promować na nich swoją markę? Zobacz naszą ofertę, odezwij się do nas i zostań naszym partnerem!

Zgłoś swoją prezentację

Chcesz wystąpić na barcampie ze swoją prezentacją, ale nie masz jeszcze doświadczenia scenicznego? To nawet lepiej! Zgłoś się i spróbuj swoich sił na scenie!

Zarezerwuj bilet na barcamp

Bilety są już dostępne na evenea.pl, nie odkładaj rezerwacji na później,  liczba miejsc ograniczona.