Lublin – 22.09.2023

SEO Poland On Tour

by Linkhouse

Termin: 22 września 2023 od godz. 18:00
Miejsce: New basketon, Kazimierza Wielkiego 8, Lublin
Bilety: 49 zł brutto - w cenie dwa darmowe napoje na barze!
Wystąpią: Joanna Brożyna, Maciej Cherubin, Bartłomiej Jakubowski, Sebastian Heymann, Kacper Szczypek

Partner wydarzenia:

SEO Barcamp w Lublinie

Barcamp SEO w Lublinie - SEO Poland On Tour by Linkhouse

Harmonogram

17:30  – Otwarcie bram

Od tej godziny będziecie mogli wchodzić do lokalu i odbierać swoje identyfikatory oraz tickety na bar – w cenie biletu otrzymujecie dwa darmowe napoje! 

18:00 – Część merytoryczna 

Bądźcie na miejscu na czas – po zaopatrzeniu się w niezbędne trunki niezwłocznie przedstawimy prelegentów, którzy wystąpią na scenie i przedstawią swoje przemyślenia, wskazówki i obserwacje dotyczące branży SEO.

XX:00 – Networking i integracja

Po wszystkich prelekcjach rozpoczniemy część integracyjną. Zostajemy na miejscu by porozmawiać ze wszystkimi o wszystkim, nie tylko o SEO. Chętnie poznamy Wasze opinie i oczekiwania odnośnie eventów na rynku SEO. To będzie idealna okazja do networkingu w gronie lokalnych specjalistów z branży! Przygotujemy też wraz z partnerami konkursy z nagrodami – liczymy na twardą, ale uczciwą rywalizację!

Prelegenci:

1. Kacper Szczypek – Jak to jest z tym WordPressem?
2. Joanna Brożyna –  Jak dzięki wizytówkom Google pomagamy firmom lokalnym pozyskiwać klientów?
3. Maciej Cherubin –  Jak sprzedawać drogie usługi dzięki SEO
4. Bartłomiej Jakubowski – Szybkie efekty w SEO – Czy i kiedy to możliwe?
5. Sebastian Heymann – Problemy w linkbuildingu

Chcesz wystąpić na scenie?

Cały czas szukamy osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą na tym, oraz innych barcampach z serii SEO Poland On Tour by Linkhouse. Aby zgłosić swoją chęć wystąpienia wypełnij ten formularz. Prezentacja dotyczyć może dowolnego tematu związanego z SEO – od treści, przez linki, technikalia po prowadzenie agencji czy optymalizację pracy w SEO. To Ty decydujesz też ile czasu potrzebujesz – krótki protip lub wynik testu, na przedstawienie którego potrzebujesz 10 minut? Ok. Szczegółowe omówienie case study udanej kampanii? Zapraszamy. Czy prezentacje na barcampach to jeden ze sposobów, żeby zaprezentować się w gronie specjalistów SEO i budować markę osobistą? Owszem, a o co chodzi? Maksymalny czas prelekcji wynosi 25 minut. 

Chcesz zostać partnerem wydarzenia?

Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami w roli partnera jednego (lub kilku) z naszych 16 wydarzeń. Bardzo doceniamy wszystkich, którzy przyczyniają się do współtworzenia barcampów dlatego nasi partnerzy mogą liczyć na szereg wyjątkowych benefitów!

Zapoznaj się z naszą ofertą partnerską i skontaktuj się z nami przez adres e-mail: aleksandra.krawiec@linkhouse.co

Dołącz do wydarzenia na Facebooku tutaj!

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji TUTAJ. 

Partner barcampu w Lublinie - Vilaro

Vilaro to zgrany zespół specjalistów marketingu internetowego, który jako agencja SEO/SEM działa od 2014 roku. Doświadczenie zdobyte przez ten czas na setkach prowadzonych projektów pozwala im rozwijać biznesy klientów w oparciu o wyszukiwarkę Google oraz kampanie performance marketingu. Dzięki doświadczeniu w projektach polskich jak i zagranicznych konsekwentnie zdobywają nową wiedzę, która jest gwarantem jakościowych wyników marketingowych.
 
Od wielu lat stawiają na rozwój w konkretnym kierunku. Specjalizują się w zwiększaniu widoczności stron i sklepów w naturalnych wynikach wyszukiwania Google oraz reklamie płatnej w Google Ads i Facebook Ads nastawionej na konwersję i sprzedaż. To pozwala im budować firmę na solidnych, sprawdzonych fundamentach – zapewniając klientom najwyższą jakość opieki i dedykowane wsparcie na każdym etapie współpracy.

Patronat medialny

W Mayko napędzamy sprzedaż w e-commerce i pomagamy w realizacji celów. Kampanie SEM dla sklepów internetowych to nasza specjalność. 
Przeprowadzamy wnikliwy research, badamy potrzeby i budujemy skuteczne strategie marketingowe.  

Zostań partnerem wydarzenia

Chcesz współtworzyć z nami barcampy i promować na nich swoją markę? Zobacz naszą ofertę, odezwij się do nas i zostań naszym partnerem!

Zgłoś swoją prezentację

Chcesz wystąpić na barcampie ze swoją prezentacją, ale nie masz jeszcze doświadczenia scenicznego? To nawet lepiej! Zgłoś się i spróbuj swoich sił na scenie!

Zarezerwuj bilet na barcamp

Bilety są już dostępne na evenea.pl, nie odkładaj rezerwacji na później,  liczba miejsc ograniczona.