SEO Poland On Tour
by Linkhouse & papaSEO

SEO Poland On Tour to cykl 16 lokalnych barcampów, które odbędą się w każdym województwie między kwietniem, a sierpniem 2022 roku.

Sprawdź najbliższe wydarzenia!

Szczegóły wydarzeń

Po prelekcjach rozpoczniemy drugą część integracyjną. Zostajemy na miejscu by porozmawiać ze wszystkimi o wszystkim, nie tylko o SEO. Chętnie poznamy Wasze opinie i oczekiwania odnośnie eventów na rynku SEO. Przygotujemy też wraz ze sponsorami kilka konkursów z nagrodami – liczymy na twardą, ale uczciwą rywalizację.

Formuła barcampu, czyli merytorycznie, ale na luzie, stawia przede wszystkim na integrację.

Jako organizatorzy chcemy zbliżyć się do odbiorców i lepiej Was poznać. Chcemy pytać, słuchać, notować, aby stworzyć konferencję spełniającą Wasze oczekiwania.
Spotkania zawsze będą miały podobną formułę: prowadzący gospodarz zapowie dwie/trzy prezentacje i przedstawi każdego z prelegentów oddając im głos. Po każdej z nich poprowadzi z widownią oraz sam dopyta prelegenta o ciekawe kwestie.

Dla osoby, która pojawi się na największej liczbie barcampów przewidzieliśmy specjalną nagrodę – bilet VIP na konferencję SEO Poland.

Zasady:

  1. Nagrodę otrzyma każdy, kto pojawi się na wszystkich 16 barcampach.
  2. Jeżeli najwyższy wynik (niższy niż 16) uzyska więcej niż jedna osoba, wygrywa ten kto osiągnął go najwcześniej.
    Gdy wynik zostanie osiągnięty na tym samym barcampie decyduje godzina skasowania biletu.
  3. Jeżeli zwycięzca już posiada bilet na konferencję, otrzyma od nas zwrot opłaty.

Chcesz wystąpić na scenie?

Cały czas szukamy osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą na tym, oraz innych barcampach z serii SEO Poland On Tour. Aby zgłosić swoją chęć wystąpienia wypełnij ten formularz.